FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Liga mistrů: Inter - Real Madrid 0:2
25/11/20 - Inter prohrál v základní skupině Ligy mistrů s Realem Madrid i v odvetě, tentokrát 0-2. Na San Siru zopakoval katastrofální vstup z prvního vzájemného duelu a brzo prohrával. Barella nešikovně fauloval ve vápně a Hazard v 7.minutě proměnil penaltu. Chvíli na to hráči Realu Madrid nastřelili tyč . V 33.minutě se nechal zbytečně vyloučit Vidal. Reklamoval faul na jeho osobu a za nesportovní chování viděl hned dvě žluté karty. V tento okamžik bylo o osudu zápasu rozhodnuto. V druhém poločase přidal Real ještě druhý gól. Inter tak má po čtyřech zápasech pouze 2 body a velmi pravděpodobně do osmifinále nepostoupí. Bude mít i co dělat, aby skončil aspoň třetí a pokračovat v Evropské lize.