Serie A: SSC Neapol - Inter 1:1
18/04/21 - Inter se zastavil na 11 výhrách za sebou. V Neapoli sice vstřelil dvě branky, ale jedna byla do vlastní sítě a tak si v 31.kole Serie A připsal do tabulky pouze jeden bod za remízu 1-1. Před druhým AC Milánem je v čele o 9 bodů. Inter byl proti Neapoli nebezpečnějším týmem. Lukaku nastřelil břevno. Gól však padl na druhé straně, když De Vrij naběhl do brankáře Handanoviče, který si po přízemním centru srazil míč do brány. Ještě do přestávky mohl vyrovnat znovu Lukaku, když tečoval Eriksenovu střelu na tyč. V druhém poločase Eriksen vyrovnal ranou z dálky. V posledních sekundách nevyužil velkou šanci Hakimi.

Neděle 18/04/21 20:45, Serie A, 31.kolo
NEAPOL1:1INTER