Serie A: Inter - Sampdoria 5:1
08/05/21 - V naprosté pohodě odehrál již jistý vítěz Serie A svůj první zápas po oslavách a zapsal se do historie! Vůbec poprvé se mu povedlo vyhrát 14 po sobě jdoucích zápasů na domácí půdě. Po uvolněné výkonu se sestavou plnou náhradníků si Inter na Siru připsal vysokou výhru nad Sampdorii Janov. V 35.kole ji porazil 5-1 po dvou brankách Sáncheze a jedné Gagliardiniho, Pinamonti a Lautara. V prvním poločase se mu podařilo proměnit hned všechny tři větší šance, které měl. Třetí gól padl jen minutu po té, co za Sampdorii snižoval na rozdíl branky bývalý hráč nerazzurri Keita Balde. Inter žádnou zápletku nepřipustil a zaslouženě bere další tři body.

Sobota 08/05/21 18:00, Serie A, 35.kolo
INTER5:1SAMPDORIA