Serie A: Inter - Udinese 5:1
23/05/21 - Mistr Itálie Inter se rozloučil s ligou vysokou výhrou nad Udinese v 36.kole 5:1. Do vedení ho poslal již v 9.minutě Ashley Young. Udinese nekladlo velký odpor a Inter byl produktivní. Na konci poločasu prostřelil z přímého kopu zeď Eriksen. Třetí gól přidal Lautaro z penalty. Nejhezčí gól dal technickou ranou z voleje Perišič. V 71.minutě se odrazil míč od břevna a hrudi Lukaka do sítě a Belgičan tak přišel ke gólu takřka zadarmo. Udinese v závěru snížilo po ruce Eriksena z penalty. Po zápase převzal tým trofej pro vítěze ligy a na vnějších ochozech stadionu mával fanouškům dole. Těch tam byly desetitisíce.

Neděle 23/05/21 15:00, Serie A, 38.kolo
INTER5:1UDINESE