Serie A: Inter - FC Janov 4:0
21/08/21 - Inter vstoupil do nové sézony v roli obhájce scudetta excelentně. Po parádním výkonu přejel tradičně FC Janov a vyhrál 4:0. Velmi v dobrém světle se předvedli nové posily Edin Džeko a hlavně Hakan Calhanoglu, který byl dle našeho webu nejlepším hráčem zápasu. Stejně jako střídající Vidal, jeden gól dal a na jeden přihrál. Navíc mu kvůli ofsajdu nebyla uznána další parádní branka. Skóre zápasu otevřel Milan Škriniar hlavou. Do poločasu zvýšil Calhanoglu, třetí branku dal Vidal a v 88.minutě se trefil i Džeko. Inter je po prvním odehraném kole tam, kde loni skončil - první.

Sobota 21/08/21 18:30, Serie A, 1.kolo
INTER4:0FC JANOV