Liga mistrů: Šachtar Doněck - Inter Milán 0:0
28/09/21 - Liga mistrů je pro Inter stále zakletá. Zatímco v Serii A střílí gól za gólem, v této soutěži má po dvou zápasech nula gólů a jeden bod. Ten získal v Kyjevě, kde se Šachtarem Doněck potřetí za sebou během jednoho roku remizoval 0-0. Inter byl na začátku aktivnější, Barella nastřelil břevno, Džeko z těsné blízkosti přestřelil, pak ale aktivita ochabla a v druhém poločase byl v jeho větší častí lepší domácí celek. Až v závěru utkání v 86.minutě přišly první a jediné dvě střely na bránu od černomodrých. Gól nepadl. V druhém zápase šokoval moldavský Šeriff Tiraspol madridský Real, když na jeho hřišti vyhrál 2-1 a bez ztráty bodu vede skupinu D.

Úterý 28/09/21 18:45, Liga mistrů, ZS 2.z
ŠACHTAR DONěCK0:0INTER