Serie A: Sassuolo - Inter 1:2
02/10/21 - Na hráčích Interu je vidět únava z náročného programu. Během prvního poločasu udělali spoustu nevynucených chyb a Sassuolo bylo rozhodně lepším týmem. Gól dokázalo vstřelil z penalty po faulu Škriniara a vedlo 1-0. Inzaghi využil možnosti střídat již v 55.minutě, na trávník poslal hned čtveřici čerstvých můžu a po dokonalém centru od Perišiče takřka okamžitě skóroval nově příchozí Džeko. Hra se díky nové síle změnila, najednou vládl Inter a Sassuolo se bránilo. O 20 minut později bosenský hráč vybojoval penaltu, kterou Lautaro bezpečně proměnil a završil tak další obrat.

Sobota 02/10/21 20:45, Serie A, 7.kolo
SASSUOLO1:2INTER