Serie A: Spezia - Inter 1:3
15/04/22 - Inter potvrdil vzrůstající formu a potřetí za sebou si v lize připsal výhru. V Serii A v rámci 33.kola porazil Spezii na jejím stadionu 3-1. Skóre otevřel v prvním poločase parádní ranou Marcelo Brozovič. Inter měl i další šance, ale pojistku přidal až v 73.minutě Lautaro. Dvě minuty před koncem však domácí snížili a strach o tři body utnul až v nastavení střídající Alexis po přihrávce Lautara. Inter je v tabulce nadále druhý se ztrátou dva body na AC Milán, ale stále má dohrávaný zápas s Bolognou k dobru. SSC Neapol pouze remizovala s AS Řím a je třetí dva body za Interem.

Pátek 15/04/22 19:00, Serie A, 33.kolo
SPEZIA1:3INTER