FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Serie A: FC Bologna - Inter 2:1
27/04/22 - Nešťastný zápas, který notně zkomplikoval Interu boj o titul. V dohrávce 20.kole Serie A prohrál s domácí Boloňou 1:2, přestože byl jasně lepším týmem. Ve strhujícím startu, kdy měli nerazzurri několik velkých šancí, se po parádní akci i ráně trefil pouze Ivan Perišič. Inter další gól nepřidal a dokonce po snad jediné akci hostí i o vedení přišel. Dimarco neuhlídal při centru Arnautoviče, který hlavou skóroval. Šok pak přišel v druhém poločasu. Inter se sice snažil přidat druhou branku, ale už to bylo pro něj mnohem těžší, než v první půli. Při autovém vhazování hodil míč do svého vápna Perišič, de Vrij ho pustil náhradnímu brankáři Raduovi, který ho však nesmyslně nechytil do rukou, ale snažil se z voleje poslat přihrávku na druhou stranu hřiště. Balón netrefil a kdyby ho před brankovou čáru nedoklepl do sítě Sansone, šlo by o kuriózní vlastní gól. Inter tak znovu nemá obhajobu scudetto pod kontrolou a o víkendu navíc hraje s Udinese, které má za posledních 10 zápasů lepší formu než on sám. Jedinou útěchou může být, že AC Milán má v posledních 4 kolech soupeře papírově těžší.