Finále italského poháru: Juventus - Inter 2:4 po prodloužení
11/05/22 - Inter znovu slaví. Po zisku italského superpoháru porazil Juventus i podruhé po prodloužení a má 8.italský pohár ve své historii. Finále v Římě začal výborně a rychle se díky krásné brance Nicolo Barelly ujal vedení. Prvních třicet minut patřilo Interu, další branku však nevstřelil. Hra se postupně vyrovnávala, šok přišel na začátku druhé půle. Juventus během dvou minut otočil skóre a následně poctivě bránil. Inter začal tlačit až 20 minut před koncem. Díky proměněné penaltě Calhanoglua po faulu na Lautara zaslouženě vyrovnal. Prodloužení již patřilo pouze jemu. Ivan Perišič nerazzurri poslal do vedení po další penaltě. Skóre pak uzavřel výstavní střelou z halfvoleje. Inter porazil Juventus Turín 4-2. Bianconeri mít letos žádnou trofej nebudou, Inter má dvě a může snít ještě o třetí.

Středa 11/05/22 21:00, Italský pohár, Finále
JUVENTUS2:4INTER