Serie A: Cagliari - Inter 1:3
15/05/22 - Inter ve 37.kole Serie A porazil na Sardinii Cagliari 3-1. Městský rival AC však také zvládl svůj zápas a proti Atalantě si připsal další tři body. Zbývá poslední kolo a rosonerri stačí ke scudettu remíza v Sassuolu. Inter začal proti Cagliari dobře a díky hlavičce Darmiana se ujal vedení. V 51.minutě přidal druhý gól Lautaro a zdálo se být rozhodnuto. Domácí však za dvě minuty snížili krásným gólem a ožili. Černomodří se tak museli nadále snažit. Cagliari bojovalo o zachránu a nutně potřebovalo zvítězit. Lautaro však druhým gólem zařídil milánskému týmu zaslouženou výhru a tak domací fans odcházeli ze stadionu smutní.

Neděle 15/05/22 20:45, Serie A, 37.kolo
CAGLIARI1:3INTER