Lautaro se podílel na výhře Argentiny nad Itálii ve Finalissimu
02/06/22 - Třetí ročník Finalissima, kterou nepravidelně hrají poslední vítězové Mistrovství Evropy a Copa América, vyhrála Argentina. Itálii jasně porazila 3-0. Jako první skóroval Lautaro Martínez, který se navíc podepsal i na druhé brance, když po skvělém zpracování míče a následné chytré přihrávce asistoval na gól Di Máriovi. V 91.minutě přišel na trávník i Paulo Dybala, který doufá, že v nadcházející sezoně bude mít jeho nový klubový dres místo bílých pruhů pruhy modré podobné těm, v kterých hraje za Argentinu. Dybalovi stačili tři minuty, aby stanovil svým gólem konečné skóre na 3-0. V základní sestavě Itálie byl i dalšího Interista Nicolo Barella. Bastoni nastoupil na posledních 13 minut. Lautaro odehrál 85 minut. Předchozí ročníky Finalissima vyhrála v roce 1985 Francie, když porazila Uruguay, v roce 1993 získala pohár Argentina až v penaltovém rozstřelu. Soupeřem ji bylo Dánsko.