FC Inter MilanoFC INTER MILANO - Cechia Nerazzurra (Česká neoficiální stránka)
Inter Milán - InformaceČESKÝ OFICIÁLNÍ FANKLUB - CECHIA NERAZZURRAVÝJEZDY NA ZÁPASY INTERUDISKUZNÍ FÓRUM
ZPRÁVY

WEB

Serie A: Lazio - Inter 3:1
26/08/22 - Inter ve 3.kole Serie A prohrál na hřišti Lazia 3:1. Prvních 20 minut vypadalo nadějně, Inter držel míč a hledal skuliny v obraně Lazia. Soupeř se však v průběhu času dostal více do hry a začal i více ohrožovat naši bránu až Milinkovič-Savič našel hezkým pasem náběh Felipeho Andresona, na kterého jaksi pozapomněl Dimarco a Brazilec hlavou skóroval. Inter dokázal v druhém poločasu vyrovnat zásluhou Lautara, ale pak Lazio přidalo další branky a zaslouženě vyhrálo. Celkově vzato se jednalo o hodně nejistý výkon Nerazzurri proti prvnímu ostřejšímu soupeři. Biancocelesti se dnes určitě dali porazit, přesto většinu druhého poločasu byli oproti Interu více aktivnější, teda mimo několika minut po vyrovnání, kdy přišlo snad jediné oživení hráčů Interu. Zbylá fáze hry mi od nás přišla strašně pomalá, bez nápadu, bez momentu překvapení a se spoustou nepřesností.