Serie A, 29.kolo
INTER
1:1
NEAPOL

Inter po vypadnutí z Ligy mistrů zaváhal a ve 29.kole Serie A doma remizoval s SSC Neapol 1:1. Nerazzurri začali utkání aktivně za celý poločas nepustili Neapol ke střele na bránu a dokázali vstřelit zásluhou Darmiana gól. Po přestávce ale přišel útlum a podobně jako ve středu proti Atletiku se snažili zápas bezpečně dohrát do konce. To by se jim i možná podařilo, kdyby nedošlo k chybě při vlastní rozehrávce, po které následoval roh, z kterého vyrovnal bývalý Interista Juan Jesus. Do konce zbývalo 10 minut, Inter znovu nastartoval motor, ale v tak krátkém časovém úseku vítěznou branku vstřelit nedokázal. Poprvé tak v lize v tomto kalendářním roce ztratil body.

#95
25 let
Výška: 190 m.
Pozice: obránce
Smlouva: 30.06.2028

Highlights Youtube

Hráči Interu ve 29. kole Serie A pouze remizovali s Neapolí 1:1, a jejich impozantní šňůra triumfů v nejvyšší soutěži se tak zastavila na čísle 10. Za již 11. po sobě jdoucím úspěchem sice nasměroval jednoznačného lídra tabulky v průběhu první půle Matteo Darmian, to ale bylo z dílny domácího celku vše. První ztrátu bodů v novém roce nakonec černomodrým přichystala někdejší součást jejich defenzivních řad Juan Jesus.