Mistři Itálie 2023/24

Zprávy o Interu Milán 25.03.2024

Mimo Stefana de Vrije postihlo zranění během reprezentační pauzy i Yanna Sommera. Ten si v sobotním utkání proti Dánsku poranil kotník a po osmatřiceti minutách musel hřiště opustit.

Sommer i De Vrij již podstoupili v Itálii podrobnější testy. Aktuálně to vypadá, že oba nestihnout nadcházející utkání s Empoli na Velikonoční pondělí 1. dubna. Dále se uvidí.

Itálie včera odehrála přátelské utkání proti Ekvádoru, které bylo velmi speciální pro Nicoló Barellu. Ten totiž úplně poprvé ve své kariéře navlékl v národním týmu kapitánskou pásku a navíc se svým gólem v závěru zápasu podílel na vítězství 2:0.

Celé utkání odehrál i Bastoni a Darmian. Dimarco střídal dolů v 88. minutě. Frattesi naopak na hřiště nastoupil v 67. minutě.