micVideo
32' Adriano
68' Adriano
79' Adriano
32' Adriano, 68' Adriano, 79' Adriano
Nejlepší hráč: Adriano

INTER (4-4-2) : Julio Cesar; J. Zanetti, Cordoba, Materazzi, Favalli; Figo, Veron (71' Pizarro), Cambiasso, Stankovic; Adriano (81' C.Zanetti), Recoba (67' Cruz). (Toldo, Ze Maria, Wome, Solari.) Trenér: Mancini

Treviso (4-3-3) : Handanovic; Galeoto, Lorenzi, Dellafiore, Dossena; E. Filippini, Gallo (77' Chiappara), A. Filippini; Reginaldo, Beghetto (62' Fava), Pinga (62' Muntasser). A disp. Zancopč, Giuliatto, Parravicini, Anderson. Trenér: E. Rossi

Adriano

Inter vkročil do nového ročníku Serie A výtečně. V 1.kole porazil na San Siru nováčka - Treviso jednoznačně 3:0. Všechny góly vstřelil Adriano.

Mancini dal poprvé příležitost Figovi. Poslední posila a bývalý nejlepší fotbalista světa hrál v základní sestavě na svém oblíbeném křídle. Na opačné straně nechyběl Stankovič, uprostřed Verón jištěný Cambiassem. Obranou čtveřici zatím nově příchozí Samuel a Wome nenarušili. Střílet góly měli Adriano a Recoba. V brance dostal před Toldem šanci Julio Cesar a vypadá to tak, že minimálně pro teď je jedničkou.

Inter začal hned do začátku sebevědomě a většinu času držel míč. První dobrou příležitost měl Recoba. Jeho střela levačkou skončila těsně vedle. Další šanci měl Adriano. Gólman Handanovic ji s potížemi vyrazil. Pak se dostal ke slovu znovu Recoba. Na levé straně se uvolnil a vypálil do tyče. Pár metrů před šestnáctkou byl faulován Adriano. K míči se postavil Figo a Recoba. A právě El Chino vypálil, gólman Trevisa míč do sítě nepustil. Vyrazil ho konečky prstů.

Ve 32.minutě se tifosi na San Siru dočkali. Materazzi našel dlouhým výkopem z vlastního pokutového území daleko na druhé polovině hřiště Adriana. Ten se dostal přes bránícího hráče v šestnáctce ke střele a zamířil přesně k tyči - 1-0. Zvýšit mohl Figo. Na pravé straně se dostal ke střele, mířil však mimo tři tyče. Zahrozili i hosté. Po dlouhém nákopu do pokutového území zahrál jeden z hráčů Trevisa rukou, sudí však nezapískal a hrálo se dál. Míč se dostal k Reginaldovi, který řádně zaměstnal Julia Cesara. Ten se vytáhl. Svůj první gól za Inter mohl dát Figo v nastavení první půle. Cambiasso vrátil míč do druhé vlny, kde byl Portugalec úplně sám. Vysoko přestřelil.

Po přestávce nebezpečně pálil nad Antonio Filippini. V 56.minutě ukázal svoji techniku celému San Siru Luis Figo. Svými kličky zamotal Dossenovi hlavu takovým způsobem, až ho těsně před pokutovým územím zfauloval. A kdo jiný než Recoba se pokusil dostat balón z přímáku za záda Handanoviče. Ani tentokrát neuspěl. Jeho bombu k bližší tyči vyrazil na roh. V 68.minutě našel lobem Stankovič na malém vápně Adriana, ten si zpracoval míč a lehce ho pod gólmanem zastrčil za čáru - 2:0.

V 79.minutě očaroval fanoušky Interu a hráče soupeře pro změnu Pizarro. Prvnímu hráči Trevisa utekl, pak se prodral přes další dva a před dalším duem hráčů v bílých míč přistrčil Adrianovi, který zamířil přesně k tyči a dovršil hattrick - 3:0. Další možnost měl Figo. jeho střelu ke vzdálenější tyči Handanovic chytil. V nastavení zkoušel štěstí z přímáku i Cruz. Těsně minul.