Ven.max: 78.921

Andrade Maxwell

Santiago Solari

Walter Samuel

65' Spinesi, 74' Corona - 45' Samuel , 49' Solari , 57' Grosso , 67' Ibrahimovic , 78' Cruz
Nejlepší hráč: Samuel

INTER (4-4-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel, 6 Maxwell (91 Gonzalez 74'); 21 Solari, 4 Zanetti, 5 Stankovič (16 Burdisso 77'), 11 Grosso; 8 Ibrahimovic (10 Adriano 69'), 9 Cruz. (1 Toldo, 23 Materazzi, 7 Figo, 18 Crespo). Trenér: Roberto Mancini

Catania (4-4-2): 26 Fortin; 29 Ferri, 22 Bizera, 20 Bianco, 31 Agostini; 2 Marchini, 4 Budel, 16 Biondini (32 Penalba 74), 23 Langella (5 Conti 53); 10 Capone (18 Pepe 61), 9 Suazo. (1 Aresti, 3 Canini, 13 Del Grosso, 14 Pisano) Trenér: Franco Colomba.

Utkání jsme sledovali LIVE. Přehled zápasových události naleznete zde.

Inter zase vyhrál. V utkání 25.kola porazil Catanii jasně 5:2. Utkání se hrálo před prázdnými tribunami v Ceseně. Catania má kvůli výtržnostem vlastních fanoušků stadion zavřený a musí hrát na jiném. Rekordní série výher byla prodloužena na číslo sedmnáct. V Serii A má Inter před AS Řím nadále náskok 14 bodů.

Trenér Mancini musí řešit problémy v záložní řadě. Zatímco v lize to až tak nevadí, pro Ligu mistrů je ztráta dvou záložníků Patricka Vieiry a Estebana Cambiassa citelná. Oba dva budou chybět minimálně měsíc. V tomto utkání navíc nemohl na pozici denfezivního štítu zaskočit Olivier Dacourt, protože pykal za čtyři žluté karty a tak přišla řada na univerzála a kapitána Javiera Zanettiho. Po čase dostal možnost ukázat své kvality Santiago Solari a Fabio Grosso, který překvapivě hrál v záloze. Jediným mužem na svém místě v záloze byl Dejan Stankovič. V obraně na levém beku hrál Maxwell. Zajímavostí je, že proti Valencii nenasadil Mancini ani jednoho "rodilého" levého a teď hráli hned dva. V útoku má kvůli problému s morálkou utrum Adriano a tak si pouze zahrál posledních dvacet minut. Místo něj hrál v základu Julio Cruz. Crespo měl volno.

Inter začal utkání ve vlažném tempu a na první šanci se prázdné tribuny těšily až do 19.minuty. Měli ji "domácí". Po rohovém kopu zůstal podobně jako proti Valencii naprosto sám jeden ze soupeřů na hranici pokutového území. Spinesi však nebyl úspěšný a povedenou ránu z voleje mu těžkým zákrokem zlikvidoval Julio Cesar. Gólman nerazzurri chytil i bombu Caserty. Na druhé straně se do šance dostal Solari. Míč mu uličkou prostrčil Ibrahimovič. Argentinské křídlo mělo dostatek času na zamířené, přesto mířilo přesně do míst, kde stál brankář Fortin. Ve 37.minutě zahodil slušnou šanci Maxwell. O chvíli později využil volného prostoru Dejan Stankovič a střelou ze střední vzdálenosti napálil tyč.Ještě než si šli hráči odpočinout do kabin, padl gól. Po rohovém kopu Dejana Stankoviče se hlavou prosadil stoper Walter Samuel. Inter vedl 0-1 a byl na dobré cestě k vylepšení evropského rekordu.

Hned po přestávce přišel druhý gól. Santiago Solari se individuálně prosadil přes obránce a střelou z 20 metrů namířil po zemi do tyče, od které se balón odrazil do sítě - 0-2. Prakticky hned po rozehrání z půlky přišli hráči Catanie o míč a Cruz se po narážečce s Ibrou ocitl sám před gólmanem. Přestože ho prostřelil, z gólu se neradoval. Bombou napálil břevno a odražený míč skončil metr před čárou. A další gól. V 57.minutě zaskočil snad všechny Fabio Grosso. Z levé strany a velkého úhlu centroval a přitom vstřelil branku. Míč přeletěl brankáře a zapadl ke vzdálenější tyči. Ze zpomalených televizních záběrů se zdá, že to snad italský Mistr světa udělal úmyslně - 0-3.

Inter v té době již na hřišti dominoval a s Catanii si dělal, co chtěl. Možná i proto polevil v koncentraci v obraně a branky padaly do obou branek. V 65.minutě chyboval Ivan Cordoba a Julio Cesar, když si nerozuměli při nepříliš složité situaci. Cordoba lehký míč pustil gólmanovi. Ten to však nečekal a míč pouze vyrazil. Spinesi pak pohodlně snížil do prázdné brány na 1-3. Za dvě minuty však byl třígólový náskok Interu zpět. Ibrahimovič si narazil se Solarim a sám před gólmanem si již věděl rady - 1-4. O ofsajd se nejednalo.

Gólová přestřelka pokračovala. Ivan Cordoba se nechal obelstít a Corona po centru za obranu z halfvoleje znovu snížil, tentokrát na 2-4. Poslední slovo měl Inter. V 80.minutě našel krásným centrem Maicon Cruze a ten si zblízka s gólmanem Fortinem poradil 2-5. V druhé šanci mířil pár minut před konce z úhlu těsně vedle.

Inter vyhrál zaslouženě rozdílem třídy. Domácí hráli pouze dokud bylo o co hrát, pak už jen chybovali a čekali na chybu Interu, která přišla hned dvakrát. Přesto neměli šanci a podruhé v řadě doma prohráli.

Download (38,9 MB AVI)rapidshare.net

Inter Střely na bránu Střely mimo Zblokov. střely Fauly Faulován Ofsajdy Chyceno