Venku:  24.842
Dom.max: 63.681
Ven.max: 78.921

Julio Cruz

90'+1' Bonanni p. - 65' Ibrahimovič, 73' Ibrahimovič
Asistence: Adriano, Adriano
Žluté karty: Corallo 10', Foglio 19', Lombardi 43' - Zanetti 15', Maicon 18', Ibrahimovic 21', Stankovic 84', Samuel 90'+1'
Nejlepší hráč: Adriano

INTER (4-4-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 25 Samuel, 6 Maxwell (18 Crespo 65'); 16 Burdisso, 4 Zanetti, 5 Stankovic, 7 Figo; 8 Ibrahimovic (21 Solari 76'), 9 Cruz (10 Adriano 52'). (1 Toldo, 23 Materazzi, 19 Cambiasso, 91 Mariano Gonzalez) Trenér: Roberto Mancini

Ascoli (3-4-1-1-1): 33 Eleftheropoulos; 32 Nastase, 23 Corallo, 3 Lombardi; 22 Vastola (20 Perrulli 68), 31 Foglio, 21 Boudianski, 18 Pesce (25 Bonanni 77); 8 Fini; 9 Paolucci (79 Melara 60); 11 Bjelanovic. Subs not used: 19 Boccolini, 5 Minieri, 17 Guberti, 16 Giampa`). Trenér: Nedo Sonetti.

Inter znovu vyhrál. Tentokrát s přehledem vyhrál v Ascoli. O dvě branky se postaral po asistencích střídajícího Adriana Zlatan Ibrahimovič. Domácí snížili na konečných 1-2 až v závěru z penalty. Roma remizovala ve Fiorentině a Inter tak zvýšil náskok v čele na neuvěřitelných osmnáct bodů. Do konce Serie A zbývá 10 zápasů a Interu ke scudettu chybí třináct bodů.

Zranění na trávník nepustilo Dacourta, Grossa a Vieiru. Aspoň na lavičku si po delší pauze sedl marod Esteban Cambiassa. Na uzdraveného Alvara Recobu nezbylo místo ani v nominaci. Marco Materazzi dostal volno a tak vedle Cordoby hrál na místě stopera Walter Samuel. Po distancu se na pravého beka vrítil Maicon a vlevo hrál znovu Maxwell. I tentokrát se Burdisso musel obětovat pro tým a dělat štítového záložníka. Adriano se dostal na trávník až po přestávce po té, co nahradil dnes moc nevyrazného Cruze.

Inter hrál tradičně ze zajištěné obrany, hledal na prostory v defenzivě soupeře a čekal na její chyby. V prvním poločasu se tak hrálo bez větších šancí. V prvním náznaku dobré příležitosti se objevil Maxwell. Před samotným gólmanem ho ale dokázal zpacifikovat dobíhající obránce. Úplně stejně dopadl po nákopu Figa za obranu Cruz. K balónu se neprodral. V další dobré akci poslal vysoký balón do pokutového území Satnkovič, Cruz ho usměrnil na Maxwella, jehož střela šla těsně vedle.

Ve 22.minutě našel Cruz Ibrahimoviče, který se po chybě jednoho z obránců Ascoli ocitl sám a z úhlu zkusil přelobovat gólmana Eleftheropoulose. Jeho pokus však skončil na horní sí ti brány. Domácí to občas zkusili střelou z dálky. Fini Julia Cesara lehkou střelou doprostřed nepřekvapil. Ve 28.minutě si Maicon krásně narazil s Ibrou. Bohužel však povedenou akci nezakončil stejně jako proti Valencii a ve výhodné pozici místo střely volil přirhávku. Na vysoký balón na malém vápně Cruz hlavou nedosáhl. Na druhé straně se k zakončení blízko brány dostal Boudianski. Naštěstí střílel přes obránce nad Cesarovu bránu.

V druhém poločasu přeřadil Inter na vyšší rychlost. Maxwellova rána z 20 metrů byla tečována a skončila mimo. V 52.minutě přišel na hřiště Adriano za téměř neviditelného Cruze a velmi hru černomodrých oživil. Poprvé na sebe upozornil v 25.minutě. Z 25 metrů skončil projektil vyslaný z jeho levačky jen těsně pravé tyče. Eleftheropoulos by na něj nedosáhl. Další akce v podání Brazilce již skončila gólem. Adri se u pravého rohového praporku uvolnil a přesně odcentroval na Ibrahimoviče. Ten ač tísněn dokázal před bránícího obránce na malém vápně nastavit nohu a poslat míč do sítě - 0:1.

Uběhlo jen osm minut a skvělý Adriano zase exceloval. Při rychlé ofenzivní akci se prosadil před dva protihráče a přes další klubko těl protivníků našel zcela volného Zlatana, který znovu nezaváhal a střelo mezi nohy brankáře zvýšil na 0-2. V 82.minutě chyboval při založení brejku Javier Zanetti. Míče se zmocnil Boudianski a povedenou střelou zaměstnal Julia Cesara. Brazilský gólman střelu konečky prstů vyrazil. Další obrovská chyba v obraně přišla v nastaveném čase. Walter Samuel podcenil situaci a nezpracoval pořádně míč. Ten pak chtěl akrobaticky nůžkami odkopnout. Ve vlastním pokutovém území však zasáhl Bjelanovic do hlavy a sudí Rosetti s nařízením penalty neváhal. Bonanni poslal míč na opačnou stranu než šel gólman a upravil na konečných 1-2.

Následuje reprezentační pauza. Inter hraje až 1.dubna s Parmou.

Ibra 1: Download (AVI)zshare.net
Ibra 2: Download (AVI)zshare.net
Bonanni: Download (AVI)zshare.net
Download #1zshare.net
Adrianova bomba #1zshare.net

Inter Střely na bránu Střely mimo Zblokov. střely Fauly Faulován Ofsajdy Chyceno