Venku:  32.751
Dom.max: 76.437
Ven.max: 79.057
Celkem obrázků: 1

34' Cossu, 71' Acquafresca - 8' Ibrahimovič
Nejlepší hráč: Zlatan Ibrahimovič

INTER (4-3-1-2): 1 Toldo; 39 Santon, 16 Burdisso, 23 Materazzi, 26 Chivu (36 Bolzoni 75'); 14 Vieira, 19 Cambiasso, 4 Zanetti; 11 Jimenez (33 Mancini 67'); 8 Ibrahimovič, 9 Cruz (45 Balotelli 60'). (22 Orlandoni, 2 Cordoba, 21 Obinna, 25 Samuel). Trenér: José Mourinho

Cagliari (4-3-1-2): 22 Marchetti; 14 Pisano, 6 Lopez (13 Astori 81'), 21 Canini, 31 Agostini; 23 Fini (10 Lazzari 62'), 5 Conti, 18 Parola (8 Biondini 55'); 7 Cossu; 27 Jeda, 9 Acquafresca. (24 Lupatelli, 25 Matheu, 26 Mancosu, 30 Ragatzu). Trenér: Massimliano Allegri

Cagliari v domácím prostředí porazilo mistrovský Inter 2:1 a skvěle se rozloučilo s domácím publikem. Domácí brzy prohrávali po brance Ibrahimoviče, ovšem v průběhu utkání se skóre otočilo, rozhodující branku vstřelil Acquafresca.

V samotném úvodu utkání měl obrovskou příležitost Nelson Jeda, který se vyhnul ofsajdové pasti, ale celou akci nedovedl do úspěšného konce - vylámal si zuby na brankáři Toldovi, který dostal šanci na místo jasné jedničky Julia Cesara. Cagliari svojí šanci nevyužilo a tvrdě za to zaplatilo, v 8. minutě totiž prošel přes tři hráče Ibrahimovič a střelou otevřel skóre utkání - 0:1 pro Inter Milán. Cagliari pak svého soupeře zatlačilo a činit se musel především Francesco Toldo. Ten nejprve zlikvidoval pokus Finiho, poté i menší šanci Cossua. Na druhé straně nevyužil dobré příležitosti Javier Zanetti.

Ve 34. minutě domácí vyrovnali. Conti vyslal Cossua, ten si poradil s Burdissem i brankářem Toldem a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase se nehrál příliš ofenzivní fotbal, do větších šancí se dostali pouze Ibrahimovič, Vieira a Jeda, nicméně ani jeden jmenovaný se neprosadil. V 71. minutě rozhodl utkání Robert Acquafresca, což je zároveň kmenový hráč Interu Milán. Acquafresca se prosadil hlavou - 2:1. V samotném závěru mohl vyrovnat mladíček Mario Balotelli, ale z dvaceti metrů trefil tyč. Cagliari si výsledek pohlídalo a porazilo vítěze Scudetta 2:1.

Ibrahimovič (Sky Sport | Italian | XviD | 512 x 384 | 1300 kbps) [Five Stars]
Cossu (Sky Sport | Italian | XviD | 512 x 384 | 1300 kbps) [Five Stars]
Acquafresca (Sky Sport | Italian | XviD | 512 x 384 | 1300 kbps) [Five Stars]