Moratti: Žádné posily nebudou

Moratti 22/11/07 (rihy10) - Prezident Interu Milán, Massimo Moratti, prohlásil, že v zimním přestupovém okně nerozšíří kádr trenéra Manciniho jediný hráč.

Spekulovalo se, že se Nerazzurri v zimě poohlédnou po nějakých posilách, kvůli jejich zraněními zdecimované sestavě, nicméně Moratti situaci za vážnou nepovažuje a žádné transfery nechystá: "O přestupový trh se nezajímám, nemáme žádné zásadní problémy se zraněními," tvrdí Moratti. "Přestupový termín začíná v lednu. Do té doby bude většina hráčů v pořádku a měli bychom tedy být OK," vysvětluje dále.

Moratti dále tišší spekulace o obrovsky vysokém platu pro Zlatana Ibrahimoviče, který by podle tisku měl podepsat novou smlouvu do roku 2012 s platem 8milionů liber: "Nemyslím, že bych to mohl potvrdit. Jsem překvapen, když to čtu. Zlatan má dlouhodobý kontrakt a my můžeme mluvit o vylepšení smlouvy pořád a pořád, já si ale myslím, že toto všechno vzniklo jako porovnání s Kaká."

Autor: Martin Říha

141x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy