Ibra je rád, že se jeho trenérem stal zrovna Mourinho

Ibrahimovic 06/06/08 - Zlatan Ibrahimovič vyjádřil spokojenost s faktem, že ho bude trénovat José Mourinho, který byl do pozice hlavního kouče Interu dosazen na začátku tohoto týdne.

"Když se podíváte na Mourinhovu kariéru, okamžitě víte, že je to skvělý trenér, který má skvělé vztahy se svými hráči," povšiml si kanonýr Interu. "Je to pro mne pocta mít ho za trenéra a opravdu se těším na spolupráci s nadějí, že spolu dobydeme spoustu trofejí," tvrdí hráč, který je v posledních dnech spojován s přesunem do Barcelony.

Ibrahimovič nikdy zvlášť nezastíral, že s bývalým koučem Mancinim neměl ideální vztah. Přesto se k jeho osobě vyjádřil velmi pozitivně: "Manciniho je mi líto. Pro Inter toho hodně udělal, vždycky do své práce dával všechno. Nevím, co se stalo, musím se zeptat prezidenta Morattiho. Od Manciniho jsem se toho hodně naučil, vyhráli jsme spolu dvě scudetta a byl jsem rád, že byl mým trenérem."

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com

167x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy