Zlatan opět trénuje

Ibrahimovic

03/08/08 – V sobotu dopoledne nastoupil Zlatan Ibrahimovič opět k tréninku. Začíná tak závod s časem. Za tři týdny hraje Inter finále italského superpoháru a fanoušci doufají, že uvidí Švéda stoprocentně připraveného a ve formě.

Ibrahimovič nebyl schopen absolvovat předsezónní přípravný kemp kvůli vleklému zranění z minulé sezóny. Nyní se postupně uzdravuje a začíná se připravovat.

První opravdu těžký zápas čeká Inter přesně za 3 týdny. Všechny oči jsou nyní upřeny na Zlatana, zda se dokáže připravit, protože jinak by Inter zahájil nový ročník pouze se dvěma zdravými útočníky – Adrianem a Mariem Balotellim.

Julio Cruz je zraněný a média spekulují, že dvojice David Suazo a Hernán Crespo by měla padnout za oběť zeštíhlování kádru.

Bývalý střelec Juventusu bude na AS pravděpodobně připraven. Ale i tak je možné, že José Mourinho nebude chtít riskovat obnovení zranění nasazením Zlatana do zápasu SuperCupu před začátkem Serie A.

Inter čeká těžký úvodní ligový duel, 31. srpna cestuje na půdu Sampdorie. Všichni doufáme, že se start nového ročníku podaří. Je ale potřeba, aby se vyprázdnila početná marodka, především v obranných řadách Nerazzurri.

Autor: Michal Müller

Zdroj: goal.com

188x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy