Moratti: Quaresma příjde, když...

Prestup

25/08/08 - Zájem Interu Milán o Ricarda Quaresmu byl oficiálně potvrzen prezidentem klubu Massimem Morattim. Milánský klub má ale na získaní Portugalce už jen týden, protože přestupní termín končí 31. srpna.

"Ano, Mourinho požádal Orialliho a Brancu, aby Quaresmu přivedli do klubu," potvrdil Moratti. "Tento hráč by byl užitečný pro náš styl hry, ale Mourinho dobře ví, že abychom ho mohli koupit musíme nejprve někoho prodat," prozradil možný kámen úrazu celého transferu. Zájemci o hráče Nerazzurri totiž netvoří zrovna dlouhé řady. Nejpravděpodobnější je odchod asi u Davida Suaza a Hernána Crespa.

Quaresma byl před několika dny vynechán ze sestavy jeho klubu - FC Porta. "Nikdy jsme v tomto směru na Porto netlačili. A také je tu problém vysoké ceny za tohoto hráče. To je věc, která musí být také zvážena," uvažoval nahlas Moratti.

"Mourinho ví, že momentálně je největší prioritou zúžení kádru, takže může v klidu pracovat na hřišti, tak jak chce," poznamenal prezident Interu. Zprávy z Portugalska tvrdí, že Quaresmova cena by mohla být nižší než před několika dny, neboť vedení Porta si uvědomuje, že čas se krátí.

Autor: Martin Říha

Zdroj: channel4.com

316x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy