Mourinho: Všichni jsme zodpovědní

Mourinho

06/03/09 - "Udělali jsme nějaké chyby," komentoval José Mourinho debakl, který Inter utrpěl v prvním semifinálovém utkání Italského poháru na hřišti Sampdorie. "Pokud se mě ptáte na to, zda mám obavy, tak moje odpověď je ano. Mám strach, protože první gól byl směšný a druhý přišel po standardní situaci. Přitom bychom měli vědět, co při přímých kopech dělat. Obrana dávala soupeři příliš mnoho prostoru. Je jasné, že pak byl zápas těžší."

3-0


FOTOGALERIE


VIDEO

"Je nemožné očekávat, že každý zápas budou hrát ti samí hráči. A je jasné, že pokud někteří nehrají, tak poklesne kvalita. Po tomto zápasu se mě už asi někteří lidé nebudou ptát, proč hrají pořád ti samí hráči."

První gól vyrobil hrubkou obránce Nelson Rivas. Cassano pak měl snadnou pozici. "Hráč, který hraje méně než ostatní, musí umět využít šanci, když dostane příležitost, protože to není důležitý zápas jen pro tým, ale i pro něj. Rivas nebyl dobrý. Ví to a není správné to víc rozebírat. Na hřišti je jedenáct hráčů, trenér a další na lavičce. Všichni jsme zodpovědní za to, co se stalo."

"Vieira hrál dobře. Odehrál devadesát minut bez problémů. Je škoda, že proti Janovu nemůže v sobotu hrát kvůli diskvalifikaci. Potřebuje hrát častěji, aby se mu zlepšila kondice. Odveta se Sampdorii bude mnohem těžší pro nás. Musíme se pokusit uhrát stejný výsledek jako Sampdoria."

Kapitán týmu Inter hájil. "Sampdoria měla tři šance a dala tři góly. V druhém poločasu jsme se opravdu snažili, ale gól jsme vstřelit nedokázali," tvrdí Javier Zanetti. "Soupeř hrál ve vysokém tempu s vysunutým presinkem." Maicon řekl: "Sampdoria dala góly po našich chybách. Výsledek jsme jim darovali. Tenhle zápas pro nás skončil a musíme od teď myslet na odvetu. Dokud Rivas neudělal nešťastnou chybu, tak jsme zápas kontrolovali. Stále je to v našich rukou, ale pro každého je těžké vstřelit tři gólu."

Ivan Cordoba si myslí, že nic není ztraceno. "Byla to jen první polovina souboje. Nechci jim nic vyčítat, ale góly dokázali dát díky našim chybám. Výsledek neodpovídá hře. Známe naši sílu a Sampdoria ví, že odveta pro ní nebude lehká. Teď musíme myslet na sobotní zápas s Janovem."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

289x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy