Moratti: Fotbal je nemilosrdný

Moratti

13/03/09 - Prezident milánského Interu Massimo Moratti poskytl interview kanálu Inter Channel.

"Fotbal je nemilosrdný, ale mezi námi, Manchester byl velmi silný," řekl Prezident. "Všechny anglické týmy ukázaly v osmifinálových zápasech převahu nad těmi italskými. Jak co se týče taktiky, tak kvality jednotlivých hráčů."

Musím říči, že Inter odpověděl důstojně a odehrál dobrý zápas, ale neskórovali jsme a ve venkovních zápasech si nemůžete dovolit chybovat. Měli jsme pět šancí, ale nedokázali jsme toho využít. Kdyby ano, mohli jsme remizovat."

"Vše, co se nám mohlo postavit do cesty, se také postavilo, ale nechci se vymlouvat. Stál proti nám soupeř, který si zaslouží být mistrem světa, Manchester si také vede dobře v anglické lize. Nekoncentrují se jen na ligu, jsou silní ve všech soutěžích a mají některé fantastické hráče. Hráli jsme dobře, jediný rozdíl je ten, že jejich střely skončily v brance a naše ne."

"Všechny italské týmy byly vyřazeny a soustředí se už pouze na ligu. Musí se na ligu připravit se vší vážností, neboť je pro nás velmi důležitá, i pro všechny ostatní. Nemyslím si, že bychom měli Inter nějak kritizovat, z něčeho ho vinit. Nyní se musíme připravit na příští roční a pokusit se v něm uspět.

Autor: Michal Müller

Zdroj: inter.it

267x
Související zápas
Středa 11/03/09 20:45
Liga mistrů, Osmifinále 2.z
MANCHESTER UTD
INTER
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy