Video: Rozhovor s Ibrahimovičem

Ibra

04/05/09 - Na televizní stanici Eurosport byl k vidění minulý týden pořad Eurogoals: One to one, v kterém byl rozhovor se Zlatanem Ibrahimovičem z Interu Milán. Část videa z tohoto pořadu lze shlédnout na webu eurosportu:

Videa z Eurogoals: One to one

Zlatan Ibrahimovič v něm pohovořil například o tom, že se cítí být stoprocentním Švédem, přestože jeho rodiče jsou jiné národnosti. Zavzpomínal na své účinkování v Ajaxu, kde hrál například i se svým současným spoluhráčem Maxwellem. Za svou nejhezčí branku považuje gól právě z té doby. Vstřelil ho do sítě Bredy. Předtím stihl projít přes několik protihráčů... "Stále jsem nemohl najít prostor pro střelu," komentoval branku s odstupem času.O přestupu z Juventusu do Interu mluvil jako o nutném. "Byl jsem v té době v ideálním věku. Nemohl jsem hrát jen druhou ligu, chtěl jsem hrát Ligu mistrů." V Interu je třetím rokem a s největší pravděpodobností s ním oslaví také třetí scudetto. Klubu se v Itálii daří, ale na mezinárodní úrovni je to horší. "Chtěl bych si zkusit také jiné evropské ligy. Anglická je dobrá, ale pro mě by se asi více hodila španělská. Možná již nastala doba na změnu..."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: eurosport.com

301x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy