Maicon zvažuje odchod od Nerazzurri!

maicon 10/06/09 - Brazilský ofenzivní bek a klíčový hráč sestavy José Mourinha vážně přemýšlí o tom, že opustí klub a to z důvodů, které již zmiňoval před pár dny jeho agent. Vadí mu, že vedení Interu je příliš zaneprázdněno řešením budoucnosti Zlatana Ibrahimoviče a ne tou jeho.

Maicon měl excelentní sezonu a definitivně se zařadil mezi nejlepší pravé obránce světa. "Nejsem fenomén, ale také nejsem žádný starý hráč," řekl La Gazettě dello Sport. "Nové kontrakty, speciální odměny. Nežárlím na Ibru. Je to fenomén. To není problém. Jen jsem unavený z toho být nedoceněný," stěžoval si Maicon.

Maicon cítí, že si zaslouží víc. Také proto, že vždy stál při Interu, ikdyž měl nabídku třeba z Realu Madrid. "Rychle jsem řekl, že chci zůstat v Interu a vyhrát Ligu Mistrů. Jak vidíte, měl jsem vstřícný postoj ke klubu. Z klubu ale neslyším nic než ticho a to mě velmi mrzí," pokračoval.

"Řekl jsme mému agentovi, aby podnikl cokoliv tak, abych byl zase šťastný. Budu hledat štěstí v Interu nebo někde jinde." Maicon není zklamaný jen řediteli Interu, ale také lekařským týmem. "Brazilští lékaři rychle porozuměli mým fyzickým problémům. Během reprezentačního srazu se můj stav zlepšil za 7 dní více než za poslední dva měsíce v Interu."

Autor: Martin Říha

Zdroj: channel4

282x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy