Maicon: Chci hrát za Real Madrid

Maicon

03/06/10 - Pravý bek Interu Maicon veřejně přiznal, že chce do Realu Madrid. "Chci za něj hrát, je to vše, po čem toužím," řekl 28letý Brazilec. "Byla by pro mě čest být součástí takového týmu a skvělá příležitost v mé kariéře." Maicon strávil v Interu po příchodu z Monaka čtyři roky, během kterých vstřelil ve 124 ligových zápasech na obránce úctyhodných 13 gólů a na nespočet jich nahrál.

Maicon chtěl z Interu již minulé léto. Protože však Inter letos prožil nejlepší sezonu v historii a vyhrál treble, je trochu překvapením, že chce z rozjetého Interu pryč. V Madridu sice bude Mourinho, ale kdo bude trénovat Inter se teď ještě neví. Pokud je to otázka peněz, tak si myslím, že Moratti by hráči přidat mohl, z vítězství v Lize mistrů dostane klub velké peníze.

"Mojí prioritou je teď Brazílie a příjezd na Mistrovství světa v nejlepší formě. Doufáme, že to bude skvělý šampionát a skončíme jako vítězové. Musím ale říct, že jsem hrdý na to, že klub jako je Real Madrid se o mě zajímá. S Manchesterem City nemám nic, přísahám. Říkám to jasným způsobem, aby z toho nebylo nedorozumění. Chci hrát za Real. S Kaká mám pěkný vztah, o jeho klubu jsme spolu ale nemluvili."

"Mourinho je velký trenér a věřím, že nikdo o tom nepochybuje. Bylo by báječné, kdyby mě znovu trénoval. Vyhráli jsme toho spolu hodně a věřím ,že to můžeme dokázat znovu. Je to jeden z nejlepších trenéru, s kterými jsem se setkal."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FCInterMilano.com/Football-italia.net

614x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy