Hráči byli s míčem nervózní

Neprodejný.

09/03/03 - Po zápase se radoval prezident Moratti: "Bologna byla velmi silný soupěř. Zápas byl těžký, i když se hrálo jen proti deseti. Jinak si myslím, že ke konci se projevili naše kvality a díky tomu jsme vyhráli. Nyní se již soustředíme na Newcastle."

Kapitán Javier Zanetti byl spokojen se třemi body: "Potřebovali jsme vyhrát a uspěli jsme. Nebyl to brilantní Inter, důležité je, že jsme získali tři body. Je to lék na bolavou porážku v Turíně. Hodně jsme běhali a chtěli jsme vyhrát za každou cenu," řekl argentinský kapitán. "Jsme zpátky v čele tabulky a čekáme, jak si povede Juve. Strašně moc jsem chtěl skórovat, ale nepovedlo se to. Vítězství je věnováno fanouškům, trenérovi a prezidentovi."

Autor dvou branek El Chino zářil radostí: "Jsem strašně rád, díky mým brankám jsme zvítězili. Potěšilo mě, že jsem po delší době dal také gól z přímáku. V první chvíli jsem si ani neuvědomil, že jsem skóroval. Když jsem uviděl skákající lavičku, došlo mi to. Musím se na ten gól podívat znovu v televizi."

Trenér Cúper objasnil, že tým nehrál od začátku se systémem 4-4-2. "Emre byl zprvu více vysunutý, jenže podle vývoje situace jsme se vrátili ke starému systému. Potřebovali jsme víc útočit po křídlech. Když byl Nervo vyloučen poslal jsem na křídlo právě Coca, který se na to hodil. Sergio Conceicao hrál skvěle a díky němu jsme nacházeli mezírky v obraně. Dnešní výhra je důležitá hlavně pro morálku mužstva po těžkém týdnu. Naše hra nebyla dobrá. Všiml jsem si, že hráči byli velmi nervózní, když měli paradoxně míč pod kontrolou. Měli jsme výhodu o jednoho hráče v poli víc, ale hru jsme z jedné strany na druho moc často nepřenášeli. V druhé půli to již bylo lepší, v zakončení jsme moc efektivní nebyli."

Autor: Lukáš Pekárek

51x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy