Zanetti: Od teď to máme ve své moci

21/03/11 - Hráči se po výhře nad Lecce těší na derby. AC Milán vede po 30.kole pouze o dva body. "Bude to skutečně derby s hodnocení deset z deseti na stupnici důležitosti," řekl brankář Julio Cesar, který byl podle našich stránek nejlepším hráčem zápasu. "Dnes jsem udělali to, co bylo potřeba a jsme spokojeni. Byl to důležitý zápas proti soupeři, jehož všichni hráči se pohybovali za míčem. Sice jsme trochu riskovali ale nakonec se to povedlo. Gratuluji spoluhráčům a děkuji fanouškům za pěkné uvítání během rozcvičení. Zákrok proti Bertolaccimu? To je život gólmana, jeden den uděláte chybu, další zákrok zápasu. Te%d myslím na národní tým a derby s důvěrou. AC je skvělý tým a bude to speciální zápas, ale ne rozhodující," řekl Brazilec.

"Dnes byla nejdůležitější výhra," řekl kapitán Javier Zanetti, který se uzdravil ze chřipky. "Pazziniho gól nám zajistil zaslouženou výhru. Od teď to již zálěží pouze na nás," všiml si Zanetti toho, že se tým nemusí ohlížet na výsledky jiných. "To je to, co jsme chtěli. Teď nás čekají tři zásadní zápasy, derby z nich bude nejdůležitější. Víme, čeho jsme schopni."

Pazzini vstřelil ve své kariéře již 7 branek z celkových 101 do sítě Lecce. Díky té dnešní Inter vyhrál. "Ano, je to můj oblíbený soupeř," řekl italský útočník. "Stadion byl plný a ve vzduchu bylo cítít napětí. Pracovali jsme tvrdě a dokázali to." Protihráči proti brance protestovali, zdálo se jim, že si Pazzini zpracoval míč rukou. "Myslím, že pohyb mé ruky je trochu zmátl, z videa je vidět, že jsem si míč postrčil ramenem. Obavy jsem z toho měl až když jsem viděl protesty."

"Kvalitu mám, je jasné, že nejsem moc velký a nemám mimořádnou fyzickou kondici, mám co zlepšovat. V prvé řadě jsem k dispozici týmu a jsem šťastný, že mohu práci celé skupiny zakončit," řekl Pazzini. Těžkými časy prochází jeho bývalý klub - Sampdoria. "Nečekal jsem to a je mi to líto."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com

341x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy