Inter jedná o Sanchezovi

Moratti 27/05/11 - Massimo Moratii prozradil, že započal rozhovory s vedením Udinese o možném přestupu Alexise Sancheze. Potvrdil tak tedy konkrétní zájem o tohoto chilského reprezentanta.

Sanchez je v poslední době spojován především s Interem Milán ale také i s Manchestrem City, jehož kupní síle jen těžko může vítěz loňského ročníku Ligy Mistrů konkurovat. Pokud tedy Udinese s odchodem své hvězdy svolí, bude výrazně záležet i na osobní preferenci samotného hráče. "Sancheze považuji za velmi dobrého hráče. Není tajemstvím, že s Udinese jednáme, abychom zjistili, je-li jeho přestup možný," nechal se slyšet Massimo Moratti."Samozřejmě na sobě musí ještě pracovat. Myslím, že když jsme získali Ronalda nebo Ibrahimoviče, tak oba ve své kariéře dokázali více."

Vedení Nerazzurri se ale nesoustředí jen na jediného hráče. "Ano, jsou tu tedy jednání s Udinese, ale poohlížíme se i po jiných hráčích," pokračoval Moratti. "Myslím, že v útoku jsme silní a nevidím přeskupení v této řadě jako prioritu, ale každá operace na přestupovém trhu, která vylepší tým, je vítána."

Autor: Martin Říha

Zdroj: goal.com

336x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy