Branca: Sneijdera nepredáme

12/07/11 - Športový riaditeľ Interu Miláno Marco Branca, je ďalšou osobou, ktorá vyvrátila všetky špekulácie o odchode Wesleyho Sneijdera z tímu. "Musím povedať, že Wesley Sneijder nie je na predaj. Vieme, že sa o hráča môže zaujímať veľa tímov, ale Inter doposiaľ neobdržal žiadne konkrétne ponuky. On zostáva v Interi a my nemáme v pláne žiadne stretnutia ohľadom jeho prestupu."

"Maicon? To, že nehrá v prvom tíme reprezentácie mu môže byť užitočné. Palacio? Uvidíme. Casemiro a Banega? Tieto mená pochádzajú z tlače, ale my sme sa vydali inou cestou. Tiež preto, že máme v tíme veľa záložníkov a do tímu pribudol ešte Alvarez, z ktorého transferom sme veľmi spokojní. Lucio? Hovoríme s ním už skoro tri mesiace a pred dvoma dňami som hovoril s jeho agentom. Myslím si, že po Copa America dospejem k dohode."

"Prestupy? Nebudeme robiť nič násilím, ani teraz ani v budúcnosti. Viviano a Santon? Posúdime ich situáciu a budeme sa snažiť nájsť pre nich najlepšie riešenie. Gasperini? Je šťastný, pretože pochopil, že vlastnosťou tohto tímu je možnosť zmeniť rozostavenie počas zápasu."

Autor: Peter Hreha

Zdroj: fcinternews.it

397x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy