Mourinho: Já se vrátím

Mourinho 04/04/12 - V současnosti je trenérem Realu Madrid, nicméně nejlepší sezonu své kariéry prožil jinde - v Interu Milán. V roce 2010 s milánským klubem získal triumf v Champions League, Serii A i Coppa Italia. A do tohoto klubu se také v budoucnosti rozhodně chce vrátit. Řeč není o nikom jiném než o José Mourinhovi.

Kontroverzní José znovu řekl, že je jeho záměrem se k Nerazzurri opět v budoucnu připojit, nicméně zopakoval, že nikdy neřekl, že by chtěl opustit Santiago Bernabeu před skončením svého současného kontraktu. Ten vyprší za dva roky. Mourinho opustil Inter v létě 2010, kdy dovedl svůj tým k vítězství v Lize Mistrů. "Jsem největším fanouškem Interu, ten klub je mým domovem," řekl pro Corriere della Sera. Ohledně svého návratu do klubu prozradil: "Ano, je pravda, že jsem toto již dříve řekl. Kdy to bude? Teď o své budoucnosti nemohu nic říct. Mám stále ještě dvouletý kontrakt s Realem a nikdy jsem neřekl, že bych chtěl odejít.

Z Mourinhových slov však vyplývá, že návrat k Nerazzurri není na pořadu dne, asi ani na pořadu příštích několika málo let. "Mám tři cíle. Chci být prvním trenérem, který vyhraje Champions League s třemi různými týmy. Chci vyhrát ligový titul ve třech nejobtížnějších domácích soutěžích - Anglii, Itálii a Španělsku. A do pár let chci být první, kdo něco vyhraje s portugalskou reprezentací."

Autor: Martin Říha

Zdroj: Goal.com

313x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy