Moratti si z Luciova prohlášení hlavu nedělá

17/07/12 - Prezident klubu Massimo Moratti rozhodně není nijak zdrženlivý člověk. Vše co má na mysli, poví upřímně. Moratti se sešel tento týden s novináři, aby se jim vyjádřil k nejnovějším posilám, které Inter přibral v průběhu léta do svých řad.

V posledních týdnech se hodně mluvilo o nákupu top hráčů do Interu Milán. Ten by tak chtěl zlepšit své fotbalové výsledky v příští sezóně, aby se mu podařilo získat lepší než šesté místo. Poté, co ale Philippe Countinho předvedl vynikající schopnosti, všichni přemýšlí o tom, zdali jsou opravdu noví a drazí hráči zapotřebí. "Ano, je to pravda. Také jsem to viděl. Dal opravdu vynikající gól a hrál velmi dobře, ale také všichni víme, že Continho je jedním z top hráčů. Naštěstí je už dávno náš," usmíval se Moratti.

Novináři také byli velice zvědaví, jak se Moratti staví k nedávnému výroku Lucia (Lucimar da Silva Ferreira), který řekl, že Juventus má už na svém kontě třicet titulů a on by byl velice potěšen, kdyby se mu podařilo skórovat právě proti Interu Milán.

"Ale no tak, byl to spíše jenom žert. To, co řekl, mi rozhodně nepřipadá jako seriózní prohlášení. Je teď v novém klubu a je jasné, že se je všechny bude snažit potěšit. Anebo mu bylo řečeno, že by se měl chovat tak, aby své okolí potěšil a tohle přesně tak vypadá," nedělá si nic Moratti z prohlášení svého bývalého hráče.

Fanoušky čeká sázka na to, jak se Interu podaří hrát v následující sezóně a zdali se letní změny v týmu na hře pozitivně odrazí.

Eva Liba

Autor: Eva Liba

Zdroj: inter.it

449x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy