Stramaccioni věří, že se chyby opakovat nebudou

16/09/12 - Inter Milán odehrál druhý zápas nové sezóny Serie A. Ten však nedopadl podle jejich představ a tak se po porážce 1:3 snesla kritika jak na trenéra Andrea Stramaccioniho, tak na celé mužstvo.

Fotbalové výsledky, které předvedl Inter s Římem, rozhodně nepotěšily fanoušky klubu. „Tohle je Serie A a to se občas prostě stává,“ odpověděl kouč s úsměvem na rtech na otázku, zda ho kritika, kterou dostal, znepokojuje. „Trenér i tým můžou ukázat, jak jsou dobří, pokud dokáží správně rozebrat, co šlo v zápase dobře a co špatně. Konstruktivní kritika je dobrá, jakákoliv ostatní kritika však nestojí za to, aby se o ni člověk vůbec zajímal. Výsledky jsou samozřejmě důležité, žádný trenér by neměl jen kvůli prohře zapomínat na úspěšné okamžiky zápasu.“ dodal Stramaccioni.

„Všichni hráči přebírají zodpovědnost za góly, které jsme dostali. Není to chyba jen obránců. Po zápase s Římem se hodně mluvilo o tom, kde se v obraně stala chyba a který z obránců je za co zodpovědný. Ať už je to chyba kohokoliv, pracujeme na tom, aby se to neopakovalo. Jestli je ale něco, co by se němělo znovu stát, rozhodně je to naše povolení po druhém gólu. To je něco, co nejsem ochotný akceptovat a taková chyba se v týmu, jako je ten náš, nesmí opakovat. Musíme se z této chyby poučit a jít dále,“ řekl Stramaccioni k zápasu.

Na fanoušky čeká tipování, jak se další zápasy Interu vydaří. V dalším zápase se Inter utká s Turínem.

Autor: Eva Liba

Zdroj: Inter.it

149x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy