Nerazzurri doma znovu nevyhráli

21/09/12 - "Potrestali nás za dvě chyby," řekl po remíze s Rubinem Kazaň trenér Stramaccioni. Inter znovu na svém stadionu nevyhrál. Jako by od doby, kdy Inter oficiálě vyhlásil, že se bude stavět nový stánek, bylo San Siro uražené... Nerazzurri navíc málem prohráli. Stejně jako v předchozím utkání Evropské ligy proti Vasluii vyrovnávali až v nastaveném čase.

"Zjistili jsme, že bylo velmi těžké je dostat pod tlak. Hráči ruského týmu naopak věděli, čím nás mohou ohrožovat. I přesto mě náš výkon potěšil. Po přestávce byl lepší. Do vedení šli ze situace, kdy jsme ani nebyli v nebezpečí," řekl kouč. Rubin dala gól po penaltě. Nejprve si hloupě v pokutovém území vedl Jonathan a pak Handanovič penaltovou střelu sice vyrazil, ale na dorážku od dobíhajícího hráče už nedosáhl. "Byla to prostě jen chyba, nikoho za ní ale obviňovat nebudeme."

"Je to již počtvrté za sebou, kdy jsme doma nezvládli začátek a inkasovali první branku. To ovlivnilo další vývoj. Šance jsme si ale vybojovali. Částečně se mi líbil způsob, jakým jsme v druhém poločasu hráli. Všichni jsme se ale nechali unést a dovolili jim znovu skórovat. Další zápas bez výhry doma nás samozřejmě mrzí. Hlavně kvůli tomu, že jsme nebyli schopni odměnit naše fanoušky tím, co si zaslouží. Znovu za námi stáli. Za týmem i za mnou osobně. Hodně me to štve, protože jsme předvedli dost dobrých momentů."

Trenér vysvětli střídání. "Potřeboval jsem na hřiště dát třetího záložníka, aby se mohl víc prosazovat kapitán a Nagatomo. To je důvod, proč šel Jonathan o přestávce dolů. Kvůli penaltě to nebylo. Cassano? Uprostřed hřiště už bylo trochu plno, potřeboval jsem někoho, kdo by hrál do šířky. Jeho střídání bylo taktické, Antonio unavený nebyl. Dnes byl skvělý, udělal toho spoustu, byl inspirací."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: FCInterMilano.com/Inter.it

245x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy