Ranocchia: Držel mě oběma rukama, jasná penalta

16/12/12 - Nešťastnou prohru s Laziem zhodnotil pro Sky Italia Yuto Nagatomo a Andrea Ranocchia. "Lazio bylo zvláště v prvním poločasu slušné. Pak jsme ukázali, že i my jsme velmi dobrý tým, po přestávce jsme odpověděli velkolepě. Remíza by byl férovější výsledek," řekl italský stoper.

"Penaltu, kterou nezapískali? Bohužel tohle se stává vždycky mně. Znovu byla jasná, dokonce jasnější než kdykoliv předtím. Ciani mě držel oběma rukama a rozhodčí ho dokonce u předchozího rohu již varoval. Ptal jsem se ho, jak je možné, že tohle nedokázal zapísknout."

V 82.minutě vstřelilo Lazio jedinou branku. Míč šel středem obrany a pohotový Klose přesně zakončil. "Hlídal jsem ho já, takže jsem za to zodpovědný. Myslel jsem, že si ten míč zastaví, ale dostal se přede mě a střílel z první. Bylo to opravdu rychlý útok, vždyť Mauri se míče jen dvakrát dotkl. Neměli jsme čas vyběhnout. Určitě to byl ale od Kloseho skvělý gól."

Nejlepší hráč nerazzurri Nagatomo byl také smutný. "Je to velká škoda, měli jsme šanci..." Japonský obránce pak okomentoval svou velkou příležitost z druhého poločasu. "Viděl jsem míč, jak trefil tyč a letěl ke mně. Nebyl ale čas rozhodovat se, jak to trefit," řekl Nagatomo. Bohužel šel balón přímo do středu brány, kde byl gólman a s potížemi ho nadvakrát dokázal zastavit.

"Jejich brankář si dnes vedl velmi dobře. Tohle je porážka, která bolí. Nesmíme se ale vzdávat a ztrácet hlavu."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

233x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy