Fredy Guarín věří v sílu týmu

18/01/13 - Fredymu Guarínovi se v posledních zápasech daří. Jeho bilance za minulé dva zápasy jsou dva góly a za uplynulou část sezóny si připsal na účet gólů osm. Podle hráče, ale není důležité, jak si vede v individuálních statistikách, ale jak se daří Interu Milán celkově.

pozitivní výsledky zápasů se v minulých dvou duelech postaral Fredy Guarín. Guarín je zajisté důležitým článkem v Stramaccionově sestavě, ale i přesto hráč nehledí na to, jak se daří jemu osobně, ale zajímají ho hlavně celkové výsledky týmu. „Když se mi podaří skórovat, je to skvělé, ale důležité je, aby náš tým zvítězil,“ prohlásil produktivní hráč v rozhovoru pro Sportmediaset.

Kolumbijskému fotbalistovi se podařilo vstřelit první gól v zápase s Bolognou. „Není normální, aby se celý zápas hrál jako tento a to po sto dvacet minut, ale myslím si, že je samozřejmé cítit se na konci duelu vyčerpaně."

"Včera jsme měli možnost vyhrát po devadesáti minutách, ale nestalo se. Rozhodně tam byl okamžik, kdy jsme mohli zápas ztratit, ale nakonec díky našim zkušenostem a odhodlání vyhrát, se nám to podařilo.“

„ Je důležité mít na paměti, že my jsme Inter Milán a tak musíme využít každou možnost a s chutí se probojovat k vítězství. V příštím zápase nás čeká Řím a všichni doufáme v to, že to bude velice zajímavý mač. Všechny naše venkovní duely skončily prohrou. Až do té doby co jsme v Turíně porazili Juventus. Nevěřím na neštěstí, věřím v náš tým a naše schopnosti, tak jako v sám sebe, našeho trenéra a mé spoluhráče. Vše, co v týmu zažívám, mi dává pocit, že mám větší zodpovědnost. Snažíme se totiž docílit nejlepších výsledků a na každý zápas se soustředíme jednotlivě,“ prozradil Guarín po duelu s Bologní.

Kolumbijec se také vyjádřil k případu Wesleyho Sneijdera . Řekl, že celý tým doufá, že se hráč rozhodne ve svůj osobní a kariérní prospěch. Fanoušci můžou sledovat další aktuality na fotbal u bet365.

Autor: Eva Liba

Zdroj: inter.it

223x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy