Stramaccioni: Fanoušci nepotřebují poučovat

25/02/13 - Andrea Stramaccioni byl v posledních zápasech několikrát kritizován za výsledky, které Inter Milán předvedl pod jeho velením. Prezident klubu Massimo Moratti však několikrát vyjádřil trenérovi podporu. Stramaccioni je za Morattiho podporu velice vděčný a doufá, že nedělním zápasem ho nezklame. Právě zápas s AC Milán je už dva týdny diskutovaný v médiích, které spekulují o tom, jak se budou fanoušci Interu chovat, až uvidí Maria Balotelliho na hřišti.

Kritizovaný Andrea Stramaccioni prohlásil, že nezávisle na současných fotbalových výsledcích, vždy přistupuje ke každému zápasu, jakoby to byl ten poslední. Stramaccioni přiznal, že je samozřejmé, že na jeho hlavu spadla vlna kritiky po tom, co několik zápasů nevyšlo tak, jak bylo očekávané. Víra, kterou v trenéra má prezident Morrati však kouče velice těší a je mu za ní vděčný. Stramaccioni poděkoval i za podporu svého týmu a doufá, že v následujících zápasech budou recenze na jeho výsledky pozitivnější.

Velmi očekávaným zápasem je derby mezi Interem a AC Milánem. Nejen o tom, jaké fotbalové výsledky jednotlivé kluby předvedou, ale také hlavně o chování fanoušků Nerazzurri je hodně diskutovaným tématem ze strany médií. „Fanoušci Interu rozhodně nepotřebují, aby je někdo poučoval a zejména ne já,“ prohlásil kouč.

„Dva týdny se mluví o tom, jak se naši fanoušci zachovají, ale oni žádné rady nepotřebují,“ zopakoval Stramaccioni. „Já k tomu můžu dodat, že naši fanoušci pro nás hodně znamenají a to zejména v této sezóně. Byli opravdu úžasní a ukazují to i čísla, která prozradila, že fanoušci Interu mají největší počet permanentek v celé Itálii.“

Autor: Eva Liba

Zdroj: Inter.it

247x
Související zápas
Neděle 24/02/13 20:45
Serie A, 26.kolo
INTER
AC MILÁN
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2021 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy