Stramaccioni po derby: Remíza je spravedlivá

26/02/13 - "Myslím, že remíza je spravedlivý výsledek," řekl Andrea Stramaccioni po remíze 1-1 v Derby della Madoninna. Jednalo se o první dělení bodů od roku 2004! "AC Milán byl v prvním poločase vynikající, ale my jsme se nevzdali a vrátili se do zápasu. Na konci jsme byli silnější. Díky Handanovičovům skvělým zákrokům."

"O tom, co jsem jako trenér říkal o přestávce hráčům nechci mluvit. Samozřejmě jsem se snažil hru vylepšit, ale kredit patří hráčům za způsob, jakým hráli po návratu z kabin." Inter je po 26.kole pátý. Na pozici zajišťující vstup do předkola Ligy mistrů mu chybí tři body.

"Nemyslím si, že jsme zápas začali špatně. První slušnou šanci měl Palacio, pak nám začali dělat potíže po stranách a dali branku po ztrátě míče. Trochu jsme potom nevěděli, jak máme hrát."

"S Boatengovou pozicí jsme měli problémy, Zanetti se musel přesunout do středu, to nás ovlivnilo. Na pravé straně Nagatomo hlídal De Sciglia příliš hluboko, pak jsme to vyřešili. Remíza je férová. Potřebovali jsme víc kuráže k tomu, abychom nechali El Shaarawyho pouze našim stoperům."

"Role Antonia Cassana? Je jasné, že není středním útočníkem, ale hraje pro své spoluhráče. To mu jde velmi dobře. Na své pozici hrál a bude hrát ještě hodně krát. Je jasné, že nějaká kritika na moji osobu přijde, jsem mladý trenér."

"Fanoušci byli znovu fantastičtí. Jak jsem říkal předtím, nepotřebují poučovat o tom, jak mají fandit. Ví, jak se fanoušci mají chovat. Umí to nádherně, děkuji jim."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it/FCInterMilano.com

200x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy