Samuel: Chybí nám důslednost

13/04/13 - Argentinský fotbalista Walter Samuel je už v mužstvu Interu Milán osm let. Za tu dobu zažil s klubem lepší i horší sezóny. Tu letošní moc pozitivně nehodnotí. Inter je stále zatím na šestém místě v Serii A, což by znamenalo, že by se příští rok nekvalifikoval do Ligy mistrů.

Letošní sezóna Interu Milán byla několikrát komentovaná ze strany šéfa Massima Morattiho, trenéra Stramaccioniho a mnoha fotbalových expertů. Jak se ovšem na pozici, na které se nerazzurri v současné chvíli nachází, dívají hráči?

Moc pozitivně ne! Tedy alespoň soudě podle Waltera Samuela, jež patří mezi stálice „černomodrého“ mužstva. Právě Liga mistrů, která zatím pro příští rok není pro Inter jistá, hráče znepokojuje.

„Chybí nám důslednost. Prohráli jsme s několika týmy, se kterými jsme nemuseli a teď se snažíme vše dohánět,“ zhodnotil současnou situaci zkušený obránce. „Bylo by výborné, kdyby se nám podařilo dostat se na třetí místo, protože tato sezóna byla plná velice pozitivních změn. Nesmíme se na nic vymlouvat a litovat se, ale je pravda, že právě ty změny nám to všechno trochu ztížily. Zahodili jsme šanci, kterou jsme měli proti Atlantě, když jsme vyhrávali, ale udělali jsme v zadu několik chyb. Kdyby se nám ten zápas podařil vyhrát, mohli jsme tam stále být. Musím říct, že je to velmi náročné, ale musíme si za tím jít, protože ostatní soupeři to mají stejně tak těžké.

Samuel v rozhovoru pro Prima Serata Samuel zavzpomínal, jaké to bylo, když se mu vedení klubu ozvalo před osmi lety a on dostal možnost připojit se k týmu. Jak sám prohlásil, cítí se v Interu velice spokojeně, jelikož Inter má velkou vazbu na Argentinu. Fanoušci najdou další aktuality na fotbal na bet365.

Autor: Eva Liba

Zdroj: Inter.it

218x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy