Stramaccioni: Prokletá sezona

15/04/13 - Trenér Interu Milán Andrea Stramaccioni prohlásil, že tato sezona je prokletá. V zápase proti Cagliari přišel kvůli zranění o další dva hráče. Je to už taková tradice, že v každém zápase se minimálně jeden hráč zraní. Inter ve 32.kole prohrál 0-2. Nedokázal využít toho, že se hrálo kvůli nevyhovujícímu stadionu Cagliari v Terstu a domácí tak neměli velkou podporu fandů. Inter znovu poškodil rozhodčí.

"Vzhledem ke stavu našeho kádru byla první polovina zápasu dobrá," řekl Strama. "Vytvořili jsme si tři gólové příležitosti a Handanovič nemusel likvidovat jedinou nebezpečnou střelu. Klíčové ale pro nás bylo zranění Gargana. V té době jsem posunul Cambiassa a Kovačíče dopředu, abychom vytvářeli více šancí. Po ztrátě Gargana jsme však ztratili vyváženost."

"Yuto Nagatomo přišel na hřiště a hned za tři minuty se znovu zranil. Pro středeční odvetu semifinále Italského poháru jsem tak přišli o dalšího hráče," smutnil kouč. První zápas vyhráli Giallorossi 2-1 a podle slov trenéra Interu bude mít na druhý zápas k dispozici jen 14 hráčů. Guarín a Pereira jsou diskvalifikováni.

"Je to velmi mimořádná situace, ve které se nacházíme. Cagliari si ale určitě zasloužilo vyhrát. Musím ale říct, že znovu jsme byli poškozeni neexistující penaltou. Tým, který již v té době měl problémy, to ovlivnilo. V prvním poločase měla být po faulu na Rocchiho červená karta. Byl zastaven v jasné gólové šanci."

"Náš přístup zůstává pozitivní. Ale penalta byla chybou. Přes všechny penalizace jsme měli dobrý přístup ke hře. Dnes byl rozhodčí podveden Pinillou, minule to proti Atalantě byla penalta z ničeho. Je to skutečně prokletá sezona. Jak může někdo takovou penaltu vůbec zapískat."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

220x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy