Palermo bude tvrdý soupeř, tvrdí Stramaccioni

27/04/13 -

28/04/13 - Inter Milán se chystá na zápas s Citta di Palermo a oběma týmům jde o hodně. Palermo dělí od sestupu z tabulky jediný bod a Inter se chce dostat zpět na přední příčky.

Fotbalové výsledky Palerma za poslední dobu nejsou vůbec špatné. Z posledních pěti zápasů se Sanninovým svěřencům podařilo dvakrát remizovat, dvakrát vyhrát a jen jednou prohrát. Osm bodů za pět utkání rázem mění vyhlídky sicilského týmu. Boj o klíčovou pozici sedmnácté příčky sice stále lépe zvládá Siena, ale tu čeká těžké utkání s AS Řím.

"Způsob, jakým Palermo nyní hraje, by mohl být tvrdou zkouškou pro kohokoli, zejména na domácí půdě. Zítřejší hra je pro ně klíčová vzhledem k boji proti sestupu, ale pro nás je důležitá taktéž," říká Stramaccioni.

Jako vždy, jedním z klíčových faktorů bude motivace. "Samozřejmě, že bude," pokračuje dále Stramaccioni. "Palermo nyní bojuje zuby nehty, ale my jsme na tom stejně. Rozdíl teploty je také něco, co musíme zítra vzít v potaz."

Inter se v poslední době potýká s problémem četných zranění. Na otázku, jak Stramaccioni vidí zdravotní stav svých hráčů, trenér odpověděl: "Strávili jsme mnoho času rozebíráním zdravotního stavu hráčů a čas od času to odvádí pozornost od toho, co se vlastně děje na hřišti. Jsem klidný, protože hráči, kteří jsou schopní hrát, odvádí skvělou práci. Ale abych odpověděl na vaši otázku, Chivu je v mužstvu a Samuel ne. Jsem si jistý, že na začátku příštího týdne máme zpět hned několik hráčů. Kterých? Jsem si celkem jistý, že někteří hráči budou schopní návratu, ale raději nebudu nikoho jmenovat. Jsem klidný a optimistický, toť vše."

Novináři se ptali i na to, zdali je ve hře Samuelův odchod. "Vše, co můžu říct, je to, že každý ví, jakou rozhodující roli pro nás Samuel zastává. Vzhledem k jeho schopnostem, tuto možnost nezvažuji. Pokud se samozřejmě nerozhodne odejít sám. V takovém případě budeme zcela jistě jeho rozhodnutí respektovat. Fanoušci můžou uzavírat sázkové tipy jak na výsledek zítřejšího zápasu, tak na návraty hráčů.

Autor: Kristýna Nekolová

Zdroj: inter.it

165x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy