Samuele Longo jde do Verony: Rozhodl instinkt

21/08/13 - Překvapivě se zachoval Samuele Longo. Inter ho chtěl poslat na hostování do Livorna, kde by se připojil k dalším svým spoluhráčům z Milána. On ale odmítl a jde dávat góly k jinému nováčkovi Serie A - Hellas Veroně. "Rozhodl instinkt," tvrdí reprezentant Itálie do 21 let, který strávil minulou sezonu v Espanyolu.

"Vím, že se o mě zajímaly další kluby, ale jsem šťastný, že můžu jít do Verony," řekl útočník listu Gazzetta dello Sport po dohodnutí podmínek hostování. "Mám pocit, že toto je správný klub pro mě. A já jsem vždycky následoval instinkty. Doufám, že zde budu hrát, jak jen to bude možné a stanu se trvalou součástí reprezentace do 21 let."

Longo je dalším odchovancem, kterého klub půjčuje jinam. Do prvního týmu se neprosadil. "Inter mě zná dobře, stejně jako Francesca Bardiho, který šel do Livorna. Preferujeme pravidelné hraní," vysvětlil Longo.

"Ale kdo ví, co se stane v budoucnu? Budu rád, když se vrátím k nerazzurri, ale další zkušenosti v zahraničí by mi nevadili. Sním o Anglii. The Premiership mě skutečně zajímá a myslím, že bych se dokázal přizpůsobit jejich fotbalu."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: football-italia.net

198x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy