Moratti v klubu po vstupu Thohira zůstane

30/08/13 - Je téměř jisté, že v příštích dnech bude oficiálně oznámen nový spoluvlastník Interu Erick Thohir. Indonésan by měl nakonec vlastnit podle posledních informací 70% klubu, ale zdaleka není nic jistého. První zprávy mluvili jen o jedné třetině. Massimo Moratti, současný většinový vlastník a prezident, ujišťuje, že v klubu nějakým způsobem bude působit i dál. Dohoda by měla vejít v platnost 3.září.

"Jednání představenstva klubu proběhlo na konci minulé sezony. Mluvili jsme o tom, jak si vedl tým, o přestupové strategii a dalších věcech. Zavládla spokojenost. Zda to byla moje poslední účast na těchto jednáních? Ne, nebyla," odpověděl Moratti na dotaz novinářů. "Když si přečtu noviny, tak to vypadá, že toho víte dost. Dokonce i něco, co já sám nevím... Ve skutečnosti jednání nadále pokračují. Jsme si nakloněni, ale ještě jsou některé aspekty, které je třeba dořešit."

"Může to být nový začátek, ale budu i nadále v nějaké podobě spolupracovat. Vidím to jako záměr vybudovat něco důležitého, co nevylučuje jednu konkrétní osobu. Je to jako když dva rodiče chtějí pro svého syna jen to nejlepší. Je to směr, kterým chceme jít."

"Jaký bude Thohirovo podíl? Dvě třetiny nebo jedna? Tato otázka ještě nebyla zodpovězena, stále jednáme."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

296x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy