Massimo Moratti o prodeji: Všechno je podepsáno

15/10/13 -

Datum úterý 15.října 2013 bude v dějinách Interu důležitým dnem. Massimo Moratti potvrdil, že prodal 70% podíl v klubu indonéskému podnikateli Ericku Thohirovi. Řekl to novinářům, kteří na něj čekali před sídlem společnosti Saras, kterou vlastní. Rozhovor byl zveřejněn na oficiálních stránkách klubu.

"Všechno je podepsáno, věřím, že tiskové prohlášení bude vydáno v několika hodinách," řekl Moratti. "Jsem šťastný, nějakou dobu to trvalo, ale myslím, že je to férové. Bylo to ujednáno dobře."

"Co bych řekl fanouškům? Počkejme na to prohlášení... Sám se s tím budu muset vyrovnat. Uvidíme, jak se budu cítit. Když přijde velká změna v životě, nevíte jestli budete smutný nebo se na to rychle adaptujete. Uvidíme, jak to ovlivní mé tempo života, teď o tom nepřemýšlím. Věřím, že klub jde do správných rukou. Jsou to dobří lidé."

"Jestli bude mít klub stejného ducha jako měl se mnou? Každý prezident v klubu něco udělá, klub pak nějak funguje, ale po jeho odchodu se to časem asi změní. Nevím. Důležité je, že budete nadále respektováni v celém světě, mimo své vlastní podnikání. Věřím, že tito lidé v tomto názor nezmění."

"Nevím, jestli zůstanu prezidentem. Ale budu o tom rozhodovat. Aspoň tomu věřím."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: Inter.it

311x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2023 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy