Mazzarri: Chybělo nám něco speciálního

07/01/14 - "Pokud se mě ptáte, zda rozhodčí může ovlivnit svými rozhodnutími některé věci, pak ano, může. Dnes udělal dvě chyby. A podobné to bylo i v jiných zápasech," řekl Walter Mazzarri po prohře 0-1 v Římě s Laziem. Inter je po 18.kole na 6. příčce tabulky Serie A.

"Prohráli jsme těžký zápas. Lazio bylo velmi kompaktní a nenechávalo nám žádný prostor. Ani hřiště nebylo v ideálním stavu. Oni se zakopali vzadu a čekali na nás, takže to lehké nebylo. Celkově to bylo ale vyrovnané utkání. Chyběla nám finální přihrávka. S ohledem na přístup ke hře ze strany Lazia jsme potřebovali něco speciálního, abychom dnes vyhráli. V prvním poločasu jsme je tlačili do jejich pokutového území, tvořili jsme, ale problémem byla finální přihrávka," myslí si trenér nerazzurri.

"Takovéto vyrovnané zápasy rozhodují dobré a špatné verdikty rozhodčích. Dias měl být vyloučen. Pak tu byla jasná penalta po faulu na Rolanda. Lazio se dokázalo prosadit jen díky skvělému Klosemu. Co se týká Diase, my jsme za podobný faul proti Neapoli pykali a hráli v deseti... Ale pojďme dál. Lazio má kvalitu, je dobře sestavené. Body, které doposud získali, nereflektují jejich pravou sílu týmu."

Trenér Lazia Reja řekl, že jeho tým hrál přesně tak, jako normálně hraje Inter - brání a snaží se udeřit z brejku. "Reja je přítel, ale myslím, že všechny naše zápasy neviděl. Jen v zápase s Neapoli jsme měli 70% držení míče..." reagoval Mazzarri.

"Jak už jsem říkal, byl to vyrovnaný zápas, který rozhodují individuální epizody jako Kloseho gól. Nebudu obviňovat rozhodčí za jejich chyby, ale zápas jako tento měl skončit remízou. Dnes někteří chlapci nebyli tak hladoví jako v derby. To ale mluvíme o dvou odlišných zápasech. Střídání, která jsem udělal, byla podobná těm jako proti AC. I tentokrát jsme nedokázali tvořit hru."

"Přestupové období? Nemůžu čekat až skončí. Pracujeme na zlepšení, tým přebudováváme. Je na klubu, jak v tomto rozhodne."

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

141x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy