Jonathan si pochvaluje souhru s Guarínem

24/03/14 - Důležitým mužem zápasu s Atalantou byl Jonathan. Nebyl ovšem vidět jen v podařených ofenzivních akcích. U obou inkasovaných branek byl nejblíže ke střelci. Inter doma prohrál ve 29.kole 1-2.

"Očekával jsem těžký zápas, protože mají dobrý útok. Po vyrovnání jsme hráli skvělý zápas. Měli šance stejně jako my, ale nikdo další gól nemohl přidat. Snad třikrát jsme nastřelili tyč nebo břevno. Ke konci se naše koncentrace snižovala a Atalanta dala gól."

"Moje šance? Viděl jsem, jak brankář vybíhá, tak jsem zkusil lob," řekl Brazilec o šanci, která skončila nastřelením břevna. Dorážka se pak otřela ještě o tyč. V kabině jsme byli zklamaní. Fanoušci nám ale po závěrečném hvizdu aplaudovali. Víme, že prohry k fotbalu patří."

"Během přestávky řekl trenér Cambiassovi, ať mi dává míč častěji, protože jsem měl hodně prostoru. Měl jsem pak častěji míč, ale je škoda, že jsme toho nedokázal využít. S Guarínem si veli dobře rozumíme. Vždycky ví, kam chci poslat balón a dá mi ho v pravý čas. Budeme se snažit se ještě zlepšit a udělat tak víc pro tým. On měl také šanci dát gól, ale nedokázal to.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

123x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2022 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy