Mazzarri: Problémy musíme odstranit

08/10/14 -

Inter v 6.kole prohrál na půdě Fiorentiny 0-3 a po předchozí vysoké porážce doma od Cagliari si chuť rozhodně nespravil. "Je těžké teď něco říct," prohlásil po skončeném zápase trenér Walter Mazzarri. "S chlapci jsem si hned promluvil, protože hodně z nich tým teď opustí kvůli reprezentačním povinnostem. Musíme prostě sklopit hlavy a tvrdě pracovat na odstranění našich potíží."

"Řekl jsem jim to, co bylo potřeba. Všichni jsme naštvaní kvůli výsledku a způsobu, jakým se zápas vyvíjel. Jsem si jistý, že brzy to znovu budeme my. Prostě jen potřebujeme zapracovat na našich problémech. Mysleli jsem si, že něco může být překonáno jen psychologickým probuzením, ale ukázalo se, že to není pravda. Fyzička? Věděl jsem, že ne všichni jsou úplně čerství. To je další důvod, proč v následujících 14 dnech musíme dobře trénovat, i když nám budou chybět reprezentanti."

"Problém v taktickém rozestavění? Ne, o tom to není," hájil se kouč. "Dnes jsme ho v polovině zápasu změnili. Dostali jsme dva góly podobným způsobem, třetí ale padl jinak. Není to o taktice nebo nedostatku nápadů. Do zápasu s Cagliari jsme hráli dobře. Teď jen můžu říct, že jsme hráli špatně. Nechci hledat výmluvy. Někdy je lepší mlčet."

Rodrigo Palacio není po zranění v ideální formě. "Není lehké zařadit do sestavy hráče, kteří není úplně fit. Byl dlouho mimo po vážném zranění a je přirozené, že hraje méně. Medel je také velmi důležitý hráč, ale teď z formy vypadl. Stejně jako Rodrigo má za sebou náročné Mistrovství světa. Naštěstí je odehráno jen 6 kol a na další se těšíme," řekl Mazzarri.

Autor: Lukáš Pekárek

Zdroj: inter.it

142x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy