Inter Arsenal přímo převálcoval

17/09/03 -"Jsme velice šťastní," řekl po zápase Cruz alias El Jardinero. "Byli jsme velmi dobří a vše co jsme chtěli, to se nám povedlo. Inter ukázal svoji sílu. Jsme lepší den ode dne. Nesmíme ale zapomenout, že již v neděli hrajeme další zápas."

Radost měl přirozeně i prezidednt klubu Massimo Moratti. "Na papíře to vypadalo jako těžké utkání. Ale ve skutečnosti se zdálo, že to bylo jednoduché, takový je fotbal. Cúper se na zápas připravil velmi dobře. Hráči interpretovali jeo pokyny přímo excelentně. Potěšili mě noví hráči. Cruz skóroval první gól a odehrál velký zápas. Van Der Meyde je prostě génius a Lamouchi si také nevedl špatně. Kily Gonzáles ukázal, jak zkušený je to fotbalista. V neděli jsme odehráli nejhorší zápas za poslední dobu a teď pro změnu nejlepší..."

A jak hodnotil svoje dílo sám trenér? "Týmj odvedl skvělou práci. Chlapci hráli tvrdě a velmi dobře. Když měl Inter u nouhou míč, každému se jeho hra musela líbit. Říkal jsem, každý zápas je o něčem jiném... Doufejme, že nter bude pořád takový.

Martins věnoval svůj gól otci. "Bylo to jasné vítězství," řekl mladý rychlík. "Hráči a fanoušci můžou být na sebe hrdí," dodal Toldo. Fanoušci Interu byli na Highburry dost slyšet.

Autor: Lukáš Pekárek

73x
FC INTER MILANO - Cechia nerazzurra (Version 9.0)
© 1998 - 2024 fcintermilano.com / redakce@fcintermilano.com
Stránka českých a slovenských fanoušků italského fotbalového klubu Inter Milán / Unofficial fan site
Kopírování textů, zveřejňování a jakékoliv další použití na internetu je povoleno pouze s uvedením zdroje www.fcintermilano.com.
Privace Policy